Olefini

Olefini
1991 yılından beri Mümessilliğini yaptığımız OLEFINI Firmasının artık sadece hava perdeleri ile değil Klima, Nem alma, Nem verme cihazlarıyla da hizmetinizdeyiz.

 

Hava Perdesi Hava Perdesi
Hava perdeleri, iç ortamda bulunan ısıtılmış veya soğutulmuş havanın kalitesini korurken dış ortamdan gelecek olumsuz havanın iç ortama girmesini engeller. Bu işlemi belirli hızda hava üfleyerek yani perdeleme yaparak başarır.
090102154050

 

Klima Klima
Olefini Split Klimalar, bütün konforunuz düşünülerek tasarlanmıştır. Üstün teknolojisi ile sessiz çalışır. Zarif ve şık bir tasarıma sahiptir. Çok boyutlu rüzgar menfez fonksiyonu rüzgarın odanın bütün kısımlarına ulaşmasını sağlar.
Klima

 

Nem Alma Cihazı Nem Alma Cihazı
Fazla nem , insana ve çevreye zarar verir. İnsanlarda alerjiye, astıma ve romatizmaya yol açar. Nem alma cihazları havadaki nemi alarak sağlıklı ve konforlu bir ortam sağlar.
Nem Alma Cihazı

 

Nem Verme Cihazı Nem Verme Cihazı
Konfor için nem de sıcaklık kadar önemlidir. OLEFINI ultrasonik nem verme cihazları her türlü mekanda havadaki nem eksikliğini gidererek sağlıklı ve konforlu bir yaşam alanı sağlar.
Nem Verme Cihazı

 

Isı Geri Kazanım Isı Geri Kazanım
Isı geri kazanımlı havalandırma cihazları ile taze hava ve egzoz havası arasında plakalı ısı eşanjörü vasıtasıyla ısı transferi gerçekleştirilerek havalandırma sırasında kaybedilen ısı enerjisi geri kazanılır.
Isı Geri Kazanım

 

VRF Sistem Klima VRF Sistem Klima
OLEFINI VRF Sistem Klimalarımız, kısaca ORV Sistem klimalarımız; düşük karbon salınımı ile çevreye duyarlı, mükemmel EER VE COP değerleri olan, akıllı merkezi kumanda sistemine sahiptir.
VRF S Sistem